Autobiography FULL OPTIONS
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'802 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1LC922 |
| Cubic capacity | 4'999 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 93'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 416 kW / 566 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 18 / 9.9 / 14.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 338 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 69'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.