Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'820 kg |
| Kerb weight | 1'480 kg |
| Type approval number | 1HC633 |
| Car-Nr. | 1726002 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 84 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 370 km |
| Battery capacity | 49.0 kWh |
| New price | CHF 31'250 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.