CH Fahrzeug * Version TOP 4X4 * Grosse Autonomie * Toit Ouvrant * Camu00e9ra 360' * Volant Chauffant * Son Harman * Jantes 19'
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'360 kg |
| Kerb weight | 2'014 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 10000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 490 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 395 km |
| Battery capacity | 61.0 kWh |
| New price | CHF 40'780 |
| Price | CHF 39'780 |
Note: actual equipment may differ from that listed.