Gepflegtes CH-Fahrzeug, ab MFK 29.09.2025, Automat, Navi, DAB+, Parksensoren, Rückfahrkamera, Leder, Sitz- Lenkradheizung, Sitzbelüftung, Keyless-Go, Tempomat etc., Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | Wagon |
| First registration date | 09.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'960 kg |
| Kerb weight | 1'565 kg |
| Type approval number | 1KA379 |
| Car-Nr. | 5485.0 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 63'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| Battery capacity | 27.0 kWh |
| New price | CHF 39'900 |
| Price | CHF 8'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.