Neuestes Modell 2026. Top Ausstattung. Top Qualität. Sofort lieferbar. Erschwinglicher Preis
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'750 kg |
| Kerb weight | 1'315 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Cubic capacity | 1'373 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Fabrikgarantie gemäss Herstellerangaben. |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 55 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 144 g/km |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 37'490 |
| Price | CHF 28'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.