LEASING 0.00%
RRG Suisse SA - Ecublens - Lausanne
Route de Reculan 11
Ecublens - Lausanne / VD
Tel: 021 706 90 13
| Body style | Sedan |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'950 kg |
| Kerb weight | 1'573 kg |
| Trailer load braked | 500 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie 3ans - 100'000kms Prolongation possible jusqu'à 5ans |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 160 kW / 220 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 364 km |
| Battery capacity | 52.0 kWh |
| New price | CHF 47'040 |
| Price | CHF 45'040 |
Note: actual equipment may differ from that listed.