Panorama-Schiebedach - Sitzheizung - Lenkradheizung - BO Soundsystem - Tempomat ACC- u.v.m
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | Sedan |
| First registration date | 11.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'910 kg |
| Kerb weight | 1'681 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 132385 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 3'594 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 114 kW |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 143 g/km |
| New price | CHF 44'800 |
| Price | CHF 32'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.