Schiebedach / Elekrtische Sitze / Lenkrad und Sitzheizung / Tempomat Abstandgeregelt / DAB-Radio / Navi / Bose Soundsystem / u.v.m
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'631 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Type approval number | 1MK686 |
| Car-Nr. | 131943 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 2'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 117 kW |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.4 |
| CO2 emissions | 32 g/km |
| New price | CHF 47'680 |
| Price | CHF 34'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.