CH-Fahrzeug / Panoramadach / Tempomat ACC / BO Soundsystem / Elektrische Sitze / Elekrtriche Heckklappe / Navi / DAB-Radio / u.v.m
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'690 kg |
| Kerb weight | 2'257 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 131111 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 37'501 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 273 kW |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| New price | CHF 76'240 |
| Price | CHF 41'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.