Navi mit BO Soundsystem / Adapt. Tempomat ACC / Adapt. LED-Scheinwerfer / KeyFree System / Parkassistent / Rückfahrkamera / u.v.m.
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'280 kg |
| Kerb weight | 1'773 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1FM478 |
| Car-Nr. | 128991 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 44'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 140 kW |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 145 g/km |
| New price | CHF 52'800 |
| Price | CHF 28'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.