B&O Soundsystem / 360° Kamera / Adapt. Tempomat ACC / LED-Scheinwerfer / KeyFree System / elektr. Heckklappe / u.v.m.
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'605 kg |
| Kerb weight | 2'160 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Type approval number | 1FL796 |
| Car-Nr. | 127570 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 86'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 221 kW |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | A |
| New price | CHF 62'005 |
| Price | CHF 27'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.