Sitzheizung / Lenkradheizung / Tempomat ACC / Elekrtische Sitze / Elekrtische Heckklappe / Navi / DAB-Radio / BO Sundsystem 7 u.v.m
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'320 kg |
| Kerb weight | 1'844 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1FM473 |
| Car-Nr. | 129819 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 40'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 165 kW |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.3 |
| Energy efficiency | A |
| CO2 emissions | 29 g/km |
| New price | CHF 53'700 |
| Price | CHF 27'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.