Navigation / Teilleder / 360 Kamera / Adapt. Tempomat ACC / LED-Scheinwerfer / Keyless / u.v.m.
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'510 kg |
| Kerb weight | 1'985 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 133601 |
| Cubic capacity | 2'360 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 6'832 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 138 kW |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 46 g/km |
| New price | CHF 51'433 |
| Price | CHF 38'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.