5 Jahre / 100'000km Garantie ab 1.Inv. / Klimaautomatik / Rückfahrkamera / Aple CarPlay / Android Auto / LED-Scheinwerfer / u.v.m.
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'600 kg |
| Kerb weight | 1'172 kg |
| Trailer load braked | 900 kg |
| Car-Nr. | 134938 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 67 kW |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 116 g/km |
| New price | CHF 23'133 |
| Price | CHF 19'790 |
Note: actual equipment may differ from that listed.