CH-Fahrzeug / Gratis Service 10 Jahre oder 100000 km / Sehr Gepflegt / ab MFK
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'105 kg |
| Kerb weight | 1'745 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Type approval number | 1MH817 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Fox Garantie gegen Aufpreis |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 39'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 190 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 28'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.