**Sitzheizung**Rückfahrkamera**Tempomat**LED**Bluetooth**Navigation**DAB**el. Heckklappe**
Winkelbüel Garage AG
Sinserstrasse 400
Cham / ZG
Tel: 041 516 25 70
Tel: 079 616 87 27
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'605 kg |
| Kerb weight | 2'025 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Type approval number | 1MG761 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Aufpreis 650.- |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 144'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 235 kW / 319 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.5 |
| Energy efficiency | C |
| CO2 emissions | 59 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 69'100 |
| Price | CHF 29'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.