4x4**seltener Benziner** Handschaltung**4 Sitze**ein Bijou**TOP-Zustand
Winkelbüel Garage AG
Sinserstrasse 400
Cham / ZG
Tel: 041 516 25 70
Tel: 079 616 87 27
| Body style | Minibus |
| First registration date | 12.1998 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'140 kg |
| Type approval number | 3MF224 |
| Cubic capacity | 2'297 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Auf Wunsch und gegen Aufpreis ab CHF 980.- |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 63'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 105 kW / 143 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-2 |
| New price | CHF 95'150 |
| Price | CHF 34'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.