Nettopreis für Firman mit HR-Eintrag
Garage Stahel AG
Kreuzlingerstrasse 139
Oberaach / TG
Tel: 071 516 13 34
Tel: 078 774 98 98
| Body style | Van |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 8 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'175 kg |
| Kerb weight | 2'256 kg |
| Car-Nr. | 132164 |
| Cubic capacity | 1'996 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 100 kW |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 8 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 202 g/km |
| New price | CHF 63'310 |
| Price | CHF 58'240 |
Note: actual equipment may differ from that listed.