ROUES HIVER ALU ET ROUES ETE EN ALU
Garage Erard SA
Rue des Rangiers 22
Saignelégier / JU
Tel: 032 511 84 45
Tel: 079 337 45 31
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'110 kg |
| Kerb weight | 1'740 kg |
| Type approval number | 1nb254 |
| Chassis Number (VIN) | SJNFGNJ11U2539374 |
| Cubic capacity | 1'749 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 MOIS CAR GARANTIE |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 76'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.2 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 188 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 18'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.