Navi**DAB**AHK**7 Sitz**Frisch ab Service mit Zahnriemen***
| Body style | Van |
| First registration date | 07.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'000 kg |
| Kerb weight | 2'047 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 191'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.6 / 6.2 / 6.7 |
| CO2 emissions | 175 g/km |
| New price | CHF 44'720 |
| Price | CHF 26'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.