Auto Jäger AG
Hauptstrasse 134
Churwalden / GR
Tel: 081 382 11 06
Tel: 079 425 45 56
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'895 kg |
| Kerb weight | 1'511 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | Other |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 150 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 27'890 |
| Price | CHF 29'940 |
Note: actual equipment may differ from that listed.