CH-Fahrzeug, Leasing, Finanzierung und Eintausch möglich
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'780 kg |
| Kerb weight | 1'468 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 961045 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 40'430 |
| Price | CHF 31'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.