PRIME ACTION SPECIALE DEDUITE - LEASING 1,9 - VEHICULE LIVRABLE DE SUITE
Honda Automobiles Fribourg Garage de Villars de Chandolan SA
Rte de Moncor 8
Villars-sur-Glâne / FR
Tel: 026 409 70 20
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'155 kg |
| Kerb weight | 1'675 kg |
| Car-Nr. | N-0000000184-728665 |
| Cubic capacity | 1'993 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 135 kW / 181 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.8 |
| CO2 emissions | 131 g/km |
| New price | CHF 53'080 |
| Price | CHF 40'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.