Etat comme neuf !
Garage du Centre Philippe Meuwly SA
Chemin du Milieu 2
Avenches / VD
Tel: +41796345208
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2024 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'050 kg |
| Kerb weight | 1'713 kg |
| Type approval number | 1cl609 |
| Chassis Number (VIN) | VR7ARHPYEPL051917 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | Garantie usine 5 ans / 100'000 Km |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 12'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 139 g/km |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 25'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.