GARANTIE 12 MOIS, PREMIERE MAIN, EXPERTISEE DU JOUR.
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'790 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1FC831 |
| Cubic capacity | 1'368 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 96'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 11.2 / 7.7 / 10.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 234 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 26'690 |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.