inkl. Winterräder
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'100 kg |
| Kerb weight | 1'700 kg |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 12.2025 |
| Electric range | 395 km |
| Battery capacity | 61.0 kWh |
| New price | CHF 41'750 |
| Price | CHF 39'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.