1. Hand-Fahrzeug, mit AHK, Werksgarantie, Modell 2025, NP Fr. 73'020.-
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'765 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 5853 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 5'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 110 kW / 149 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 73'020 |
| Price | CHF 44'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.