Magnifique 1ère main Rosso Scuderia / FULL Pack Carbone / Caméra de recul / Jantes forgées / Sièges racing
Leman Cars
Chemin des Eglantines 6
Vernier / GE
Tel: 022 557 77 61
Tel: 078 669 74 25
| Body style | Coupe |
| First registration date | 12.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'030 kg |
| Kerb weight | 1'790 kg |
| Cubic capacity | 6'496 cc |
| Cylinders | 12 |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 4'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 585 kW / 796 PS |
| Doors | 3 |
| Fuel consumption | 14.9 |
| CO2 emissions | 340 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 430'100 |
| Price | CHF 349'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.