Garage D'Errico Automobiles Sàrl
Route de Pré-Bérard 20
Monthey / VS
Tel: 079 666 36 76
| Body style | Van |
| First registration date | 12.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'251 kg |
| Kerb weight | 1'735 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 3VF428 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 82'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 6.8 / 5 / 7 |
| CO2 emissions | 183 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 14'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.