Expertisé / Garantie / 2 jeux de roues / Services à jour
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'730 kg |
| Kerb weight | 1'355 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1XT158 |
| Car-Nr. | 11960 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km dès le premier atteint sur le moteur et la boite de vitesse. |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 80'400 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 82 kW / 111 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.8 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 133 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 24'990 |
| Price | CHF 16'300 |
Note: actual equipment may differ from that listed.