***Sofort lieferbar***Das tolle Fahrzeug steht zur Besichtigung und Probefahrt bereit für Sie***
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'100 kg |
| Kerb weight | 1'700 kg |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1'390 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 135 kW / 184 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 395 km |
| Battery capacity | 61.0 kWh |
| New price | CHF 38'400 |
| Price | CHF 36'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.