Première main, non-fumeur, bon état, beaucoup d'options. Leasing possible.
Carline Automobiles Boisset SA
Route du Levant 118
Martigny / VS
Tel: 027 721 65 16
| Body style | Van |
| First registration date | 03.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'970 kg |
| Kerb weight | 1'585 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Type approval number | 1BJ578 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 15000 km |
| Exterior colour | brown |
| Interior colour | brown |
| Mileage | 91'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 170 kW / 231 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.1 / 5.4 / 6.5 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 152 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 67'000 |
| Price | CHF 17'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.