Chez nous vous trouverez les meilleures affaires!! Véhicule en bon état / Sehr gepflegter Occasion l!
Centre Automobile Hediger & D Andrès SA
Route d Italie 37
Sion / VS
Tel: 027 322 01 23
| Body style | Van |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'145 kg |
| Kerb weight | 1'789 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | VOH |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 120000 km Solde de garantie MSI + |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 51'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 165 kW / 224 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 60'000 |
| Price | CHF 34'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.