Exemple de prix avec remise, Services gratuits, CH// Preisbeispiel mit rabatt, Gratis Service
Centre Automobile Hediger & D Andrès SA
Route d Italie 37
Sion / VS
Tel: 027 322 01 23
| Body style | Minibus |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 2'058 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 7927 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie MSI |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 30 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 68'200 |
| Price | CHF 65'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.