Navigation - Tempomat - Park Pilot - Sprachsteuerung - Scheibenwaschdüsen beheizt - Vordersitze heizbar
SOCARS Autocenter AG
Gurzelenstrasse 2
Bellach / SO
Tel: 032 510 24 29
Tel: 076 596 17 63
| Body style | Van |
| First registration date | 08.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'390 kg |
| Kerb weight | 1'772 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Type approval number | 1VF660 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis ab 490.- |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 108'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 / 4.7 / 5.2 |
| Energy efficiency | D |
| CO2 emissions | 136 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 18'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.