Garantie 12/24 mois - Voiture de direction - Leasing possible dès CHF 959.- / mois.
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'100 kg |
| Kerb weight | 2'440 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 1AN373 |
| Cubic capacity | 3'996 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 37'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 441 kW / 600 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 13.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 315 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 199'550 |
| Price | CHF 113'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.