Vettura esposta a MINUSIO, tel. 091 735 89 31 - prezzo valido solo con finanziamento BMW leasing -LEASING PROMOZIONALE
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'495 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | ABC159 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 360 kW / 489 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 20 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 85 km |
| Battery capacity | 29.5 kWh |
| New price | CHF 127'030 |
| Price | CHF 73'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.