POSSIBILITA' SCONTO FLOTTA - TASSO LEASING DA 0,9
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'570 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 2'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | C |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 59'000 |
| Price | CHF 52'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.