Amaral Automobiles Sàrl
Rte de la Serbache 6
La Roche / FR
Tel: 026 413 32 79
Tel: 076 565 32 75
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'250 kg |
| Kerb weight | 1'905 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Type approval number | 1xy111 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 74'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.9 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 182 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 65'300 |
| Price | CHF 28'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.