Neuwertiger Zustand, aus 1.Hand, Werksgarantie, ab MFK
Garage Di Prisco AG
Hauptstrasse 77
Kölliken / AG
Tel: 062 516 53 72
Tel: 079 215 54 73
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'896 kg |
| Kerb weight | 1'536 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 27'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 105 kW / 143 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 1.2 kWh |
| New price | CHF 34'100 |
| Price | CHF 21'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.