POSSIBILITA' DI SCONTO FLOTTA E LEASING PROMOZIONALE. Veicolo esposto a Bellinzona, Tel: 091 829 3549
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Gross vehicle weight | 3'145 kg |
| Kerb weight | 2'580 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 4'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 400 kW / 544 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 563 km |
| Battery capacity | 109.1 kWh |
| New price | CHF 138'940 |
| Price | CHF 111'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.