Gepflegtes CH-Fahrzeug, Automat, Navi, DAB+, Parksensoren, Rückfahrkamera, Sitz- Lenkrad- Frontscheibenheizung, Keyless-Go etc., Autopark Hegnau AG, 044 946 36 36
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'760 kg |
| Kerb weight | 1'388 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Type approval number | 1FN312 |
| Car-Nr. | 5484.0 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 110'550 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 143 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 32'100 |
| Price | CHF 13'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.