TOP OCCASION - mit TOP Ausstattung inkl. laufender Werksgarantie
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'725 kg |
| Kerb weight | 1'343 kg |
| Trailer load braked | 1'250 kg |
| Type approval number | 1NB546 |
| Car-Nr. | 2485-0 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Danach auf Wunsch für 1 Jahr CHF 490.- |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 84 kW / 114 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 146 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'490 |
| Price | CHF 23'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.