Voiture 1ère main / SERVICES GRATUITS / extension de garantie 5 ans / FULL assistance à la conduite - chargeur sans fil
Leman Cars
Chemin des Eglantines 6
Vernier / GE
Tel: 022 557 77 61
Tel: 078 669 74 25
| Body style | Wagon |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'990 kg |
| Kerb weight | 1'592 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km Extension de garantie SEAT |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 32'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 06.2024 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 53'080 |
| Price | CHF 27'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.