FROZEN SILVER / Clubsport expertisée du jour / leasing et reprise possible / garantie
Valet Premium Services Sàrl
Route de Collombey-le-Grand 7
Collombey-Muraz / VS
Tel: 079 935 11 13
| Body style | Coupe |
| First registration date | 12.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'040 kg |
| Kerb weight | 1'612 kg |
| Cubic capacity | 2'979 cc |
| Cylinders | 6 |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | black |
| Mileage | 61'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 331 kW / 450 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 11.1 / 6.7 / 8.3 |
| CO2 emissions | 194 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 109'910 |
| Price | CHF 83'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.