**** MÉCANIQUE OK, ROULE TRÈS BIEN, AUCUN TÉMOIN MOTEUR ALLUMÉE, TOUT FONCTIONS COMPRIS LE VERROUILLAGE CENTRALE, CHÂSSIS SANS CORROSION, VÉHICULE POUR EXPORTATION ****
| Body style | Wagon |
| First registration date | 11.1997 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'870 kg |
| Kerb weight | 1'345 kg |
| Type approval number | 1ab706 |
| Chassis Number (VIN) | 00000 |
| Cubic capacity | 1'781 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | grey |
| Mileage | 227'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 10 / 6 / 7 |
| CO2 emissions | 185 g/km |
| Price | CHF 490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.