***Skoda Elroq mit cooler Farbe***Quality Sale
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'741 kg |
| Kerb weight | 2'343 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 194D20096768 |
| Warranty | 36 Monate 36 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 30 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 210 kW / 286 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 504 km |
| Battery capacity | 82.0 kWh |
| New price | CHF 55'680 |
| Price | CHF 52'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.