Burri Olivier SA Garage et Carrosserie et Garage de la Rochette
Rte du Grandval 10
Belprahon / JU
Tel: 032 493 36 88
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'135 kg |
| Kerb weight | 1'725 kg |
| Trailer load braked | 1'650 kg |
| Type approval number | 1tb583 |
| Cubic capacity | 2'487 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km Garanties Toyota |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 40'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 163 kW / 222 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 132 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Battery capacity | 1.6 kWh |
| New price | CHF 59'100 |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.