*CH-Fahrzeug*Anhängervorrichtung*360 Grad Kamera*Keyless*Panoramadach*
Autocenter Bülach-Süd AG (VW), Vorort-Garage AG (Renault, Dacia, Nissan)
Länggenstrasse 36
Bachenbülach / ZH
Tel: 044 851 80 00
| Body style | Sedan |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'280 kg |
| Kerb weight | 2'081 kg |
| Car-Nr. | 794D20096947 |
| Warranty | 48 Monate 48 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 25 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 240 kW / 326 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 576 km |
| Battery capacity | 82.0 kWh |
| New price | CHF 62'160 |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.