Bertrand SAUVEGRAIN - Etoile automobile : Disponible sur Whatsapp 079 455 42 84
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'190 kg |
| Kerb weight | 1'855 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 113-1091488 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 30'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 69'480 |
| Price | CHF 44'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.